Zu den Hauptinhalten springen

Czech Republic: Brno

Pedagogická podpora a volnočasové aktivity dětí v pěstounské péči

# 85 donátorů

Hlavním cílem programu je řešení opožděného vývoje dětí v pěstounských rodinách.

  • Dlouhodobá a individuální podpora za účelem překonání traumatu.
  • Prostřednictvím různých volnočasových aktivit (od uměleckých a hudebních po sportovní aktivity a výlety) sociální pedagog za pomocí našich sociálních pracovníků vyvíjí a realizuje individuální plán rozvoje pro každé dítě.
  • Sociální pracovník slouží dětem jako vzor a podporuje je při začleňování do místní komunity. Může doporučit odbornou pomoc vyškoleného psychologa, nebo použít své vlastní znalosti a odborné znalosti. Stejně tak smí instruovat pěstouny a podporovat je, když sami zvládají následky traumat poškozených dětí a umí s nimi pracovat.

V LR Slovensko aktuálně žádný projekt nepodporujeme, jsme ale přesvědčeni, že i v této LR zemi brzy najdete ideální projekt pro podporu dětí ze strany našich donátorů.

Staňte se donátorem!

Staňte se členem LR Globálního dětského fondu, přispějte jednorázově nebo pravidelně libovolnou částkou a zvyšte tak šanci dětí na lepší budoucnost. Vaše dary pomohou dětem v nouzi. Jak to funguje? LR Německo sesbírá finance od LR partnerů a donátorů ze všech světových poboček a následně je každoročně spravedlivě rozdělí projektům v jednotlivých zemích. Chcete-li být součástí a pomoci, stačí vyplnit tento formulář. Už za základní sponzorství ve výši 5 € měsíčně dostanete odznak sponzora. Chcete-li svoji pomoc povýšit, přispějte vyšší částkou a získejte BRONZOVÝ, STŘÍBRNÝ nebo dokonce ZLATÝ SPONZORSKÝ ODZNAK. Jakou částkou a jak frekventovaně chcete přispívat, záleží jen na Vás.

FundraisingBox Logo