Zu den Hauptinhalten springen

Polska

Wokół nas wciąż wiele jest dzieci, które mają mniejsze szanse na dobry start w dorosłość. Może być to spowodowane trudną sytuacją rodzinną, społeczną lub finansową. Często są one pozostawione samym sobie. Potrzebują wsparcia osób, które je wysłuchają, doradzą, będą ich przewodnikami, a co najważniejsze – które w nie uwierzą.

Stowarzyszenie LR Global Kids Fund zostało zainicjowane w 2009 roku przez pracowników firmy LR Health & Beauty. Celem stowarzyszenia jest odnalezienie i rozwijanie w każdym dziecku jego talentu. LR GKF wspiera wiele wartościowych projektów w kilkunastu krajach, w tym również w Polsce. Działalność stowarzyszenia bazuje na wspólnym zaangażowaniu przedsiębiorstwa, pracowników i Partnerów oraz długoletniej współpracy z lokalnymi, doświadczonymi organizacjami pomocowymi.

W Polsce LR GKF od wielu lat wspiera stowarzyszenie Dom Aniołów Stróżów, działające w Katowicach, Chorzowie i Sosnowcu. Misją Domu Aniołów Stróżów jest „uskrzydlanie” dzieci i młodzieży z trudnych środowisk, budowanie ich pewności siebie, rozwijanie ich pasji i talentów, uczenie ich radzenia sobie z problemami.

Ty również możesz wspierać projekty, w ramach których pomagamy w rozwoju dzieci i młodzieży. 5 euro miesięcznie wystarczy, aby dołączyć do grona darczyńców. W tym celu należy wybrać rodzaj członkostwa, kwotę, częstotliwość wpłat i metodę płatności. Jako darczyńca otrzymujesz odznakę członkowską. Twoje członkostwo jest nieograniczone czasowo. Możesz zakończyć je w dowolnym momencie, bez podawania przyczyny.

FundraisingBox Logo