Zu den Hauptinhalten springen

Polska

Bezrobocie, bieda, przestępczość, przemoc i alkoholizm są codziennością w kilku katowickich dzielnicach. Dzieci i nastolatki dorastające w takich okolicznościach często borykają się z lukami edukacyjnymi, deficytami w rozwoju społecznym i problemami behawioralnymi, niekiedy uciekając się do przemocy. Stowarzyszenie „Dom Aniołów Stróżów” podjęło się bardzo ważnego zadania, a mianowicie zatrzymania tego destrukcyjnego cyklu.

Stowarzyszenie zapewnia różnorodne formy pomocy, takie jak pomoc psychiatryczna i edukacyjna, a także szkolenia zawodowe i zajęcia rekreacyjne. Ponadto „Dom Aniołów Stróżów” aktywnie angażuje się w zapobieganie krzywdzeniu i zaniedbywaniu dzieci. Ich praca zależy od hojności darczyńców takich jak Ty.

Twoja pomoc to coś więcej niż zwykła darowizna; jest światełkiem nadziei dla tych dzieci i ich rodzin. Wszyscy współpracujemy, aby zapewnić im pomoc oraz szansę na wyrwanie się z kręgu biedy i przemocy. Dziękujemy za zmianę życia tych dzieci i wsparcie w zapewnieniu im lepszej przyszłości.

FundraisingBox Logo