Zu den Hauptinhalten springen

Україна

Покращення якості життя для дітей

Глобальний Дитячий Фонд LR був заснований компанією LR Health & Beauty у 2009 році і базується на спільній відданості принципам компанії її співробітників і Партнерів. Фонд підтримує проекти з надання допомоги дітям у країнах, де працює LR. "Наш девіз "Більше якості для вашого життя" застосовується не тільки по відношенню до нашої продукції і бізнес-моделі, але ще й до наших соціальних зобов’язань", - говорить Кірстен Уекманн, голова правління LR Global Kids Fund.

Підтримка проектів

За рахунок корпоративних внесків LR покриває адміністративні витрати, пов’язані з діяльністю Глобального Дитячого Фонду LR. Усі інші пожертвування йдуть на індивідуальні місцеві проекти і людям, які потребують цього. Мета полягає в тому, щоб підтримати знедолених дітей і підлітків, шляхом надання допомоги, наприклад, через освітні й оздоровчі проекти. Всі ці проекти покликані надати дітям головне: "Більше якості для вашого життя".

Бровари, Україна

«СОС-Дитячі Містечка» - це міжнародна Благодійна організація, яка здійснює свою діяльність в 135 країнах світу з 1949 року, а в Україні - з 2003 року. Благодійна організація «СОС-Дитячі Містечка Україна» вже понад 13 років поширює міжнародні стандарти якості соціальних послуг на території України.

«СОС-Дитячі Містечка» – це:

  • унікальна альтернатива дитячим будинкам, де діти-сироти та діти, які залишилися без батьківського піклування, живуть в сімейних будинках, разом з SOS-мамами, братами і сестрами, отримуючи все необхідне для повноцінного розвитку в атмосфері любові, поваги і довіри;
  • місце, де сім'ї, в яких існує загроза позбавлення батьківських прав, отримують всебічну підтримку і мають шанс не втратити найдорожче;
  • місце, де молоді люди освоюють усі необхідні навички для того, щоб вони могли знайти своє місце в суспільстві.

Організація здійснює 5 основних напрямків роботи, а саме: робота з родинами у кризі, з дітьми-сиротами, з молодими людьми з числа сиріт та з родин у кризі, з родинами, що постраждали від бойових дій на Сході України, адвокаційна діяльність задля покращення стану прав дітей в Україні.

У рамках співпраці із «СОС-Дитячі Містечка Україна» Глобальний Дитячий Фонд LR має чітку мету: вирішення проблеми затримки розвитку дітей, які проживають у Дитячому містечку в м. Бровари (Київська область). Саме там розташоване містечко, де живуть сім'ї з прийомними дітьми.

FundraisingBox Logo