Поліпшення якості життя для дітей

Глобальний Дитячий Фонд LR був заснований компанією LR Health & Beauty у 2009 році, і базується на спільній відданості принципам компанії її співробітників і Партнерів. Фонд підтримує проекти з надання допомоги дітям у країнах, де працює LR. "Наш девіз "Більше якості для вашого життя" застосовується не тільки по відношенню до нашої продукції і бізнес-моделі, але ще й до наших соціальних зобов’язань", говорить д-р Томас Штофмель, Голова правління Глобального Дитячого Фонду LR і Спікер ради директорів LR Health & Beauty.

Підтримка проектів

За рахунок корпоративних внесків LR покриває адміністративні витрати, пов’язані з діяльністю Глобального Дитячого Фонду LR. Усі інші пожертвування йдуть на індивідуальні місцеві проекти і людям, які потребують цього. Мета полягає в тому, щоб підтримати знедолених дітей і підлітків, шляхом надання допомоги, наприклад, через освітні й оздоровчі проекти. Всі ці проекти покликані надати дітям головне: "Більше якості для вашого життя". 

Дорослішати не так просто. Крім фізичних змін, це також особисті інтереси, думки і почуття, які проходять процес формування. Збільшується бажання спробувати нове й перевірити свої межі - іноді це заходить надто далеко.

Проект допомоги в Україні

Для українських підлітків, що перебувають у важких життєвих умовах, які ризикують назавжди розірвати стосунки зі своєю сім’єю, і потрапити у небезпечні ситуації, була ініційована спеціальна превентивна програма: «Крок у доросле життя". Вона пропонує 60-ти молодим людям можливість взяти участь разом зі своїми батьками у 16 різних семінарах тривалістю 3 години кожний. Учасники пройдуть теми комунікацій і здоров'я, наприклад - самоаналіз, прийняття  рішень, вирішення конфліктів, проблеми наркоманії, ВІЛу та вживання алкоголю. Залежно від теми, групи розподіляються по-різному, - наприклад, курси для хлопців або дівчат / матерів або лише батьків.

Крім навчання здоровому способу життя, найбільш важливе завдання семінарів – показати підліткам нові життєві можливості, а отже й навчити їх захищатись від небезпечних ситуацій. Крім того, семінари покликані сприяти розумінню власних інтересів та інтересів оточуючих, як для підлітків так і для батьків, поліпшення якості спілкування. Зрештою, мова йде про фундаментальні зміни у ставленні до існуючих соціальних проблем. За допомогою семінарів негативне ставлення "Ми не можемо змінити ситуацію" буде перетворене на позитивне бажання і переконаність, що можна зробити особистий внесок у зміну ситуації на краще.

Стань спонсором Глобального Дитячого Фонду LR і подаруй дітям і підліткам шанс на  краще майбутнє. Навіть п'ять євро на місяць роблять значний внесок у проекти Глобального Дитячого Фонду LR. Як спонсор, ви отримаєте спонсорський значок. Ваше членство не обмежене в часі. Ви можете припинити його дію в будь-який час без зазначення причин.

FundraisingBox Logo