Україна

Поліпшення якості життя для дітей

Глобальний Дитячий Фонд LR був заснований компанією LR Health & Beauty у 2009 році, і базується на спільній відданості принципам компанії її співробітників і Партнерів. Фонд підтримує проекти з надання допомоги дітям у країнах, де працює LR. "Наш девіз "Більше якості для вашого життя" застосовується не тільки по відношенню до нашої продукції і бізнес-моделі, але ще й до наших соціальних зобов’язань", говорить д-р Томас Штофмель, Голова правління Глобального Дитячого Фонду LR і Спікер ради директорів LR Health & Beauty.

Підтримка проектів

За рахунок корпоративних внесків LR покриває адміністративні витрати, пов’язані з діяльністю Глобального Дитячого Фонду LR. Усі інші пожертвування йдуть на індивідуальні місцеві проекти і людям, які потребують цього. Мета полягає в тому, щоб підтримати знедолених дітей і підлітків, шляхом надання допомоги, наприклад, через освітні й оздоровчі проекти. Всі ці проекти покликані надати дітям головне: "Більше якості для вашого життя". 

Ukraine: Brovary

«СОС-Дитячі містечка» - це міжнародна Благодійна організація, яка здійснює свою діяльність в 135 країнах світу з 1949 року, а в Україні - з 2003 року. Благодійна організація «СОС-Дитячі містечка Україна» вже понад  13 років поширює міжнародні стандарти якості соціальних послуг на території України.

«СОС-Дитячі містечка» – це:

  • унікальна альтернатива дитячим будинкам, де діти-сироти та діти, які залишилися без батьківського піклування, живуть в сімейних будинках, разом з SOS-мамами, братами і сестрами, отримуючи все необхідне для повноцінного розвитку в атмосфері любові, поваги і довіри;
  • місце, де сім'ї, в яких існує загроза позбавлення батьківських прав, отримують всебічну підтримку і мають шанс не втратити найдорожче;
  • місце, де молоді люди освоюють усі необхідні навички для того, щоб вони могли знайти своє місце в суспільстві.

У рамках співпраці із «СОС-Дитячі містечка Україна» Глобальний Дитячий Фонд LR має чітку мету: вирішення проблеми затримки розвитку дітей, які проживають у Дитячому містечку в м. Бровари (Київська область). Саме там розташоване містечко, де живуть сім'ї з прийомними дітьми.

Індивідуальний план розвитку кожної дитини розроблено у 3-х напрямках за допомогою педагогічної підтримки та арт-терапії:

  • 7-денний тренінг для дітей у віці від 11 до 14 років, зосереджений на здоровому способі життя та вдосконаленні комунікативних навичок міжособистісного спілкування;
  • психотерапевтичні заняття для подолання травматичного досвіду, що проводитимуться протягом 2018 року;
  • туристичний похід з метою розвитку дитячих особистостей.

Gallery

 
Showing images 1 to 9 of 9
 
FundraisingBox Logo