Türkiye

Çocuklara şans tanıyın!

LR olarak hedefimiz ve sorumluluğumuz, her insana yaşam kalitesini yükseltme şansını tanımaktır. Bizim için çocuklar da kesinlikle buna dâhildir!

Bu nedenle 2009 yılında LR Global Kids Fonu kuruldu. Fon, uluslararası LR pazarlarındaki çocuklara yardım projelerini somut bir şekilde, yakından ve ihtiyacın olduğu yerde destekler.

More quality for your life: 
Daha yüksek bir yaşam kalitesini amaçlayan yardım projeleri

LR Global Kids Fonu, gerek LR şirketinin ve çalışanlarının, gerekse distribütörlerinin ve müşterilerinin ortak çabasına dayanmakta olup LR’ın faaliyet gösterdiği ülkelerdeki projeleri destekler.

LR Global Kids Fonu’nun Yönetim Kurulu Başkanı ve LR Health & Beauty şirketinin CEO’su Dr. Thomas Stoffmehl, “More quality for your life sloganıyla ifade edilen iddialı hedefimiz, sadece ürünlerimiz ve iş modelimiz için değil, sosyal sorumluluk çalışmalarımız için de geçerlidir“ diye açıklamada bulundu.

Şimdi sponsor üye olun!

2018 yılından itibaren sizinle beraber Türkiye’deki çocuklara destek olmak isteriz. Bu amaçla bağış topluyoruz ve sizin yardımlarınıza ihtiyacımız var. Sizi sponsor üye olmaya davet ediyoruz!

  • Esnek sponsorluk katkınızı serbestçe seçebilir, istediğiniz zaman değiştirebilir ve her an sona erdirebilirsiniz
  • Sponsor üyeliği statünüzü siz kendiniz belirlersiniz, buna uygun rozet alırsınız.
  • Bağışınız projelerimize bire bir aktarılır

LR Global Kids Fund Türkiyedeki ilk projesini gerçekleştiriyor. Istanbul Kağıthane’de ve Çanakkale Biga’da bulunan iki  adet çocuk koruma merkezine 2018 itibariyle KEDV aracılığıyla destek sağlamaktadır.

FundraisingBox Logo